ARCHITEKTURA

Wykonujemy projekty architektury mieszkalnej jak i  użyteczności publicznej. Współpracujemy z  profesjonalistami wielu branż, co pozwala na kompleksowe opracowania. W zależności od potrzeby, projekty prowadzimy na etapie koncepcyjnym jak i budowlanym czy wykonawczym. Zapewniamy profesjonalną obsługę w trakcie jak i po ukończeniu naszej pracy.

Aby proces projektowania przebiegał sprawnie, pomagamy przy załatwianiu niezbędnych formalności związanych z planowaną inwestycją.

Szanując indywidualne zapotrzebowania klientów, w naszej pracy uwzględniamy aspekty estetyczne, funkcjonalne, ekonomiczne jak i ekologiczne. Tym samym, poszukując oryginalnych rozwiązań gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję wśród inwestorów.

1/1

1/1

WNĘTRZA

Projektowanie wnętrz to coś więcej niż nadawanie im ładnego, modnego wyglądu. To dążenie do specyficznego klimatu przestrzeni publicznych jak i prywatnych. To tworzenie nowej jakości miejsca w którym człowiek poczuje się wyjątkowo, w którym będzie chciał przebywać i do których chętnie powróci. 

Nasze doświadczenie oraz pasja tworzenia a także osobliwe podejście do konkretnego miejsca, pozwala na stworzenie aranżacji zgodnej z twoimi wymaganiami - pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym.

Oferujemy aranżacje wnętrz m. in. restauracji, hoteli, pubów, apartamentów czy prywatnych mieszkań. Podchodząc do naszego zadania z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, aż do zakończenia inwestycji czuwamy nad jej sprawnym przebiegiem.
 

GRAFIKA

Tworzymy grafiki , obrazy oraz fotografię które możesz wykorzystać w swoim lokalu. Nasze prace wyróżniają się wyjątkowym stylem, dzięki czemu urozmaicą daną przestrzeń. Natomiast jako element dekoracyjny nadadzą wnętrzom oryginalny i charakterystyczny klimat, wyjątkowy dla danego miejsca, zapadając tym samym w pamięci odbiorców.

Współpraca z doświadczonymi oraz utalentowanymi grafikami, dla których sztuka tworzenia to pasja, oferujemy projekty materiałów promocyjnych, które niewątpliwie mają wpływ na reklamę oraz budowanie Twojej marki. 
 

1/1

© 2020 by Aroo Studio Anna Rejmer. Created with Wix.com